Home » CD Key

CD Key

Existuje celá řada možností, jak si pořídit PC hru. Jednou z nich je určitě nákup v kamenném obchodě, ale to už je spíše prehistorickou záležitostí pro skutečné fajnšmekry, kteří si chtějí obal se hrou nejprve „osahat“. Moderní doba ale přináší s sebou mnoho jiných možností, mezi něž patří například alternativa zakoupení pouhého CD key, který si lze aktivovat pomocí internetového připojení.

Stále větší množství sportovních fanoušků určitě uvítá vydání dalšího dílu Fify, tentokrát půjde o Fifu 14. Profesionální česká verze tohoto produktu zaujme každého, kdo sleduje pravidelně televizní přenosy z Champions League a pozná tak určitě známé komentátorské hlasy Jaromíra Bosáka a Petra Svěceného. Nová Fifa pak nabízí stovky vylepšení oproti předchozímu dílu, v grafice i herní taktice, stejně jako pravidelné aktualizace sestav, takže Vám neunikne doslova „ani myš“.

PC hry v našem internetovém obchodě nabízí kvalitu za velmi nízkou cenu. Koupí klasického CD key totiž ušetříte spoustu peněz, protože poštovné u krabicových titulů se často pohybuje kolem stokoruny, což je obvykle desetina celkových výdajů na některý ze zbrusu nových herních titulů. Stejně tak musíte počkat, než pošta tuto krabicovou verzi vůbec distribuuje, takže máte před sebou dalších pár nervy drásajících dnů, kdy budete s netrpělivostí sobě vlastní čekat na zvonek poštovního doručovatele. Naše varianta je o poznání jednodušší a levnější, takže jako si vlastně vyberete?

Pohodlně a snadně, jen pomocí CD klíče, aktivujete hru během krátkého okamžiku po internetu, nainstalujete a můžete ihned začít hrát, protože Vás nebude zdržovat už absolutně nic. Doručení je zcela zdarma a opravdu rychlé, takže nač ještě váhat?2012-2015 © Mario Hry Online