Home » Online hry pro každého

Online hry pro každého

Chceš se stát správným hráčem? Doufáš v nalezení online hry, která tě dovede do fantastické herní extáze? Nic není nemožné. Klidně se pusť do objevování nových světů, postřílej virtuální nepřátele, zachraň svět před zkázou, či si jen tak pro uklidnění zasportuj, aniž by ses musel zvednout od oblíbeného počítače nebo notebooku. Online hry tě dovedou za hranice všednosti. Vyber si druh hry podle nálady. V nabídce máš sportovní, odpočinkové, strategické, akční či závodní.

Fantastické světy a plno úkolů

Baví tě příběh a plnění nejrůznějších úkolů? Chceš se prodírat rozmanitými kraji a setkávat se s mnohými podivnými příšerami? Drakensang online je hrou zhotovené na motivy oblíbené ságy Drakensangu. V této online fantasy hře budeš obdivovat fantastické efekty a báječnou 3D grafiku. Rozhodneš se hrát? Potom se staneš hrdinou a ochráníš lidstvo před nebezpečí, řítící se sem z úplně jiných světů.

Hru Drakensang online můžeš hrát společně s jinými hráči – mohou jich být tisíce. Vybereš si, jestli se chceš stát válečníkem nebo mágem a během své cesty se naučíš různé schopnosti. Ve hře se objevuje čarodějové Kruhu – excelentní bojovníci na dálku, rytíři řádu Draka na boj zblízka, bdělí lovci rangeři nebo trpaslíci z Dracanie, proslavení díky svým důmyslným strojům.

MMORPG jsou hry, kde potřebuješ bojového ducha a dostatek odvahy. Dostaneš se do centra multiplayerových bitev, kde se utkáš s hodně dobrými hráči online. Můžeš hrát také proti jiným hráčům. Zvítězíš v boji proti zlu? Prohraješ? Trénuj své schopnosti a uvidíš, jak se jednoho dne dostaneš na vysněnou pozici. Mezi nejoblíbenější MMORPG hry patří kromě Drakesang online také Pirate Storm: Death or Glory, kde budete rabovat lodě, ládovat děla a užívat si dobrodružství. Ve hře WAR OF TITANS se zase staneš titánem, ovládneš arénu a splníš stovky úkolů.2012-2015 © Mario Hry Online