Home » Jakou hračku vybrat pro holku?

Jakou hračku vybrat pro holku?

Vybrat dárek pro holku nemusí být tak těžké, pokud se alespoň maličko orientujete v nejnovějších trendech, které teď frčí! Nemusíte být žádným odborníkem, stačí si jen všímat, jaké pohádky a seriály holky sledují. Protože televize je asi největším tahounem, co se týče upoutání pozornosti na daný produkt. Holčičky se tak rády dívají na epizody s jejich oblíbenými hračkami. Mohou tak sledovat příběhy panenky Barbie, strašidelných panenek Monster High a svých dalších oblíbených hrdinek!

Panenka Monster High obsazuje první příčky oblíbenosti

Aktuálním trendem ve světě hraček pro holky jsou strašidelné panenky Monster High! Společnost Mattel, tedy výrobce těchto panenek trefila do černého. Dalo by se říct, že nabídla Barbie panenku v novém kabátě. Tentokrát to již není ta “načančaná” a za jakékoliv situace upravená panenka. Panenky Monster High jsou dcerami obávaných nestvůr a příšer. V nabídce tak najdete Draculauru – dceru obávaného Drákuly, Frankie Stein – dceru Frankensteina, Lagoonu Blue – potomka Mořské příšery a další typy podobně strašidelných panenek. Ty spolu chodí na strašidelnou vysokou školu. Ale nemyslete si, že nemají podobné problémy, jako obyčejní smrtelníci, ba naopak. Monster High panenky řeší stejné problémy jako jiné školou povinné dívky – školu, rodiče, kluky, módu atd. Pokud se rozhodnete holčičce koupit právě některou z panenek Monster High, nebude na škodu, když se jich ” nějak šikovně a nenápadně” zeptáte, která je jejich oblíbená.

Mateřský instinkt dřímá již v malých holčičkách!

Každá malá holčička má jistě ve svém pokojíčku panenku – miminko, o které se pečlivě a s láskou stará. Krmí ho, mění plíny, chodí s nim na procházku. Přesně tak, jak to s mladším sourozencem kupříkladu dělá jejich maminka. Darovat holčičce panenku- miminko, proto není nijak od věci. Dnes máte na výběr z široké škály miminek, která se chovají jako opravdová – pláčou, papají, spí, učí se první slůvka i první kroky. Velmi oblíbené a zákazníky ověřené jsou panenky značky Baby Born. Snad každý je zná z televizních reklam. Mimo ně společnost Baby Born nabízí i celou řadu potřebných doplňků. Proto, když se rozhodnete ke koupi panenky, nezapomeňte pořídit i potřebný kočárek, lahvičku či případné náhradní oblečení pro panenku. Vaše holčička to jistě ocení!

Na trhu existuje celá řada zábavných hraček jak pro malé holčičky, tak i pro odrostlejší slečny. Vybírat dále můžete z nejrůznějších česacích hlav, na kterých si holčičky nacvičí kreativní účesy, zvolit můžete i některý z hudebních nástrojů, který rozvine hudební cítění dítěte. Sáhnout můžete třeba i pro stavebnici! A to si pište, že si s ní dnes hrají i holčičky! Společnost Lego pro ně totiž přichystala stavebnici zaměřenou na dívky – s Lego Friends zažijí holky spoustu zábavy! A když po přečtení tohoto článku ještě pořád nevíte, jakou hračku vybrat pro holku, nevěšte hlavu! Léty ověřený je fakt, že si děti samy od sebe řeknou, po čem touží!2012-2015 © Mario Hry Online